top of page
Dej si kávu
Dej si kávu

Time is TBD

|

Velký Javor

Dej si kávu

Celodenní pěší výlet na vrchol Velkého Javoru nedaleko hranic s cílem zachytit atmosféru, uvařit si venkovní kávu a vytvořit fotografie do mého portfolia. Kávu a fotografie zajistím já! Sraz na železniční stanici Železná Ruda-Alžbětín.

Čas a místo

Time is TBD

Velký Javor, Großer Arber, 94252 Bayerisch Eisenstein, Germany

O události

"Tento trek, který vás zavede z německo-české hranice na nejvyšší vrchol Šumavy, začíná na okraji Bayerischer Eisensteinu. Vydejte se odtud po stezce Wanderweg 5, abyste se dostali na vrchol Velkého Javoru a vyškrtli ho ze seznamu! Ihned po vkročení do lesa zjistíte, že tato stezka bude mnohem půvabnější, než jste možná dosud předpokládali..." -Aplikace Adventurer (popis výletu)

 

Účel

Kreativní výlet k vytvoření tematických fotografií v přírodě. Dejte si šálek kávy s přáteli. Vychutnejte si výhled. V případě zájmu si můžete být jisti, že vybrané digitální kopie vám budou poskytnuty pro osobní potřebu. Vytištěné si budete moci zakoupit.

 

Podmínky

Každý, kdo se k výletu připojí, souhlasí s tím, že pořízené fotografie mohou být použity při prezentaci na webových stránkách (v portfoliu). A pro příspěvky na blogu.

 

Místo setkání

Sejdeme se na železniční stanici Železná Ruda-Alžbětín. Přesný čas bude upřesněn na základě jízdního řádu vlaku. Předpokládaný čas je mezi 8. a 9. hodinou ranní.

 

Datum

Termín není stanoven z důvodu apsence členů. Pokud máte zájem, přihlaste se a já vás budu kontaktovat s podrobnostmi, abychom se společně s ostatními domluvili na termínu.

Sdílet událost

bottom of page